O koľko preplácame elektriku.

 Aj na tento príspevok faktov je nutné sa pýtať v priamom prenose na RTVS.

    Vo videu sa dozviete, že Slovensko si dokáže vyrobiť elektrika v cene 50,- € za jednu Megawatthodinu (MWh).  To je 0,05,- € za  kilowatthodínu (kWh). Platby nám však chodia 0,15,-€  za  kilowatthodínu (kWh). To je teda trojnásobok, čo je v percentuálnom vyjadrení 300%. 

Vo videu je toho viac na čo sa je nutné spýtať. Video je z 21. novembra 2022 a nič sa nezmenilo. „Prečo by sa niečo zmenilo“? Veď sa nikto nepýta verejne. To môžeme zmeniť ak sa budeme pýtať v priamom prenose.

https://www.youtube.com/watch?v=cq1M_6bAwAk

   V ďalšom videu už p. Holienčík hovorí o 530.- € / MWh. To je už nárast 10,6 viac, to je 1 060%.  To už kolónia Slovensko odvádza kolonizátorom aj dosť. Môžeme „poďakovať“ p. Dzurindovi. Platiť to musíme my všetci a my všetci s tým môžeme niečo spraviť.

To už snáď  nenechá bez záujmu nikoho. A verím, že spravíme preto všetko aby sme sa mohli pýtať v priamom prenose v televízii.

Toto dokumentuje video:

PODVODMI S ENERGIAMI SA FINANCUJÚ VOJNY - Peter Staněk a Jozef Holjenčík

https://www.youtube.com/watch?v=0uoy8Io2dEI


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Prečo podpísať petíciu a čo tým získam?

Brzdenie rozvoja civilizácie

NKÚ o miznúcich miliardách.