O koľko preplácame elektriku.
Aj na tento príspevok faktov je nutné sa pýtať v priamom prenose na RTVS.
Vo videu je toho
viac na čo sa je nutné spýtať. Video je z 21. novembra 2022 a nič sa
nezmenilo. „Prečo by sa niečo zmenilo“? Veď sa nikto nepýta verejne. To môžeme
zmeniť ak sa budeme pýtať v priamom prenose.
PODVODMI S ENERGIAMI SA FINANCUJÚ VOJNY - Peter Staněk a Jozef Holjenčík
https://www.youtube.com/watch?v=cq1M_6bAwAk
V ďalšom videu už p. Holienčík hovorí
o 530.- € / MWh. To je už nárast 10,6 viac, to je 1 060%. To už kolónia Slovensko odvádza kolonizátorom
aj dosť. Môžeme „poďakovať“ p. Dzurindovi. Platiť to musíme my všetci a my
všetci s tým môžeme niečo spraviť.
To
už snáď nenechá bez záujmu nikoho. A verím,
že spravíme preto všetko aby sme sa mohli pýtať v priamom prenose
v televízii.
Toto
dokumentuje video:
PODVODMI
S ENERGIAMI SA FINANCUJÚ VOJNY - Peter Staněk a Jozef Holjenčík
https://www.youtube.com/watch?v=0uoy8Io2dEI
Komentáre
Zverejnenie komentára