Brzdenie rozvoja civilizácie

   Vo videu, ktorého Link je na konci článku je vidieť dobre spracovaná realita brzdenia civilizácie vo svete.

 V tejto súvislosti na Slovensku aj prehlbujúca chudoba, za pomoci konkrétnych ľudí. Na Slovensku  sa to deje za „pomoci“ konkrétnych ľudí vo vláde a na ministerstvách. Už päť rokov konkrétni ľudia vo vláde a ministerstvách blokujú výrobu magnetického motora, ktorý dokáže poháňať generátor na výrobu elektrickej energie bez potreby ďalšej energie (vetra, vody, paliva).

      Nedopustia aby sme si mohli vyrábať elektriku a nikomu neplatiť. Chcete sa ďalej bezmocne pozerať na to ako nám podvodné burzy určujú ceny za elektriku? Otom píšem na blogu: https://teraz123.blogspot.com/ .“ O koľko preplácame elektriku“.

     Máme však aj inú možnosť, ako sa nemusíme bezmocne pozerať a pasívne to trpieť. Iná možnosť znamená. Chopiť sa iniciatívy aj tým, že sa pripojím k petícií a tak si vytvoríme podmienky na vysielací program v televízii s názvom Občan - Politik.

   Budeme mať šancu sa pýtať konkrétnych ľudí v priamom prenose na to čo spôsobili ľuďom na Slovensku. Prečo vytvorili systém v ktorom je bežný človek bezmocný. A prečo tento systém bezmocnosti neustále podporujú.

   Pripojiť sa k petícii nie je v kompetencii na ľuďoch pri moci, ani na politických stranách.

Je to len na nás či budeme ďalej pasívny, alebo aktívne pristúpime ku zmene kvality našich životov.

    Nemusíme byť otroci systému, ktorý vytvorila a podporuje  úzka skupina ľudí vo svoj prospech.

   V priamom televíznom prenose máme možnosť odhaliť konkrétne osoby a možno aj odhaliť dôvod ich jednania.

 Video uvidíte širší obzor o dianí s elektrickou energiou.

 Facebook.com/1171567054489286/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v 

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Prečo podpísať petíciu a čo tým získam?

NKÚ o miznúcich miliardách.