Brzdenie rozvoja civilizácie
Vo videu, ktorého Link je na konci článku je vidieť dobre spracovaná realita brzdenia civilizácie vo svete.
V tejto súvislosti na Slovensku aj
prehlbujúca chudoba, za pomoci konkrétnych ľudí. Na Slovensku sa to deje za „pomoci“ konkrétnych ľudí vo
vláde a na ministerstvách. Už päť rokov konkrétni ľudia vo vláde
a ministerstvách blokujú výrobu magnetického motora, ktorý dokáže poháňať
generátor na výrobu elektrickej energie bez potreby ďalšej energie (vetra,
vody, paliva).
Nedopustia
aby sme si mohli vyrábať elektriku a nikomu neplatiť. Chcete sa ďalej
bezmocne pozerať na to ako nám podvodné burzy určujú ceny za elektriku? Otom
píšem na blogu: https://teraz123.blogspot.com/
.“ O koľko preplácame elektriku“.
Máme však aj inú možnosť, ako sa nemusíme bezmocne pozerať a pasívne to trpieť. Iná možnosť znamená. Chopiť sa iniciatívy aj tým, že sa pripojím k petícií a tak si vytvoríme podmienky na vysielací program v televízii s názvom Občan - Politik.
Budeme mať šancu sa pýtať konkrétnych ľudí v priamom
prenose na to čo spôsobili ľuďom na Slovensku. Prečo vytvorili systém v ktorom
je bežný človek bezmocný. A prečo tento systém bezmocnosti neustále
podporujú.
Pripojiť sa k petícii nie je v kompetencii
na ľuďoch pri moci, ani na politických stranách.
Je
to len na nás či budeme ďalej pasívny, alebo aktívne pristúpime ku zmene
kvality našich životov.
Nemusíme byť otroci systému, ktorý vytvorila a podporuje
úzka skupina ľudí vo svoj prospech.
V priamom televíznom prenose máme
možnosť odhaliť konkrétne osoby a možno aj odhaliť dôvod ich jednania.
Video uvidíte širší obzor o dianí s elektrickou energiou.
Facebook.com/1171567054489286/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Komentáre
Zverejnenie komentára