Prečo podpísať petíciu a čo tým získam?
Podpísaním petície získame možnosť pýtať sa kompetentných politikov v priamom prenose v televízii na RTVS na dole uvedené otázky. Dôvody, prečo a na čo sa pýtať sú ďalej v texte. Získame možnosť nepripustiť vyhýbavé odpovede, ktoré nič neriešia a nesúvisia s otázkou. Vytvoríme možnosť získať časť vyvezených miliárd naspäť pre Slovensko. Sme kolónia a je najvyšší čas zmierniť dopad kolonizácie. Pojem Kolónia Slovensko uvádzam z dôvodu, aby som nazýval veci pravým menom. Že názov Kolónia Slovensko je realita popíšem v ďalšom texte. Rovnako aj, že nie sme úplne nemohúci a máme možnosť zmierniť následky kolonizácie . Je to na nás!!! Priamymi otázkami budeme môcť žiadať vysvetlenie prečo to tak je a prinútiť kompetentných riešiť stav, ktorý zapríčinili politici. Banky / Zdroj internet / Všetci viete, že neexistuje slovenská banka. Uvedie...