NKÚ o miznúcich miliardách.
Predseda NKÚ prehovoril o „miznúcich miliardách z Bruselu“ Toto je ďalší príspevok (z viacerých ) , ktorý by nemal nechať ľudí bez povšimnutia. Každý má možnosť dať vedieť o petícií, ktorá smeruje k zabrzdeniu rozkrádania v miliardách €. Možnosť dať vedieť o petícii vidím vo viacerých rovinách. Osobný kontakt, sociálne siete a tiež mail a podobne. Nie je predsa možné, aby štát nemal koncepciu. Ja sa presviedčam, že štát koncepciu má, ale nie v prospech ľudí a rozvoja Slovenska. A tu vzniká nutnosť pýtať sa menovite. Kto takúto koncepciu vytvoril? Na akom základe bola takáto koncepcia vytvorená. Kto bol v hodnotiacej komisii pri prideľovaní 26 miliárd € ? Máme však možnosť to zastaviť, a to je na nás všetkých. Tých 26 miliárd eur si...