Príspevky

Zobrazujú sa príspevky z dátumu december, 2025

Prečo podpísať petíciu a čo tým získam?

    Podpísaním petície získame možnosť pýtať sa kompetentných politikov v priamom prenose v televízii na RTVS na dole uvedené otázky. Dôvody, prečo a na čo sa pýtať sú ďalej v texte. Získame možnosť nepripustiť vyhýbavé  odpovede, ktoré nič neriešia a nesúvisia s otázkou.    Vytvoríme možnosť získať časť vyvezených miliárd naspäť pre Slovensko.    Sme kolónia  a je najvyšší čas zmierniť dopad kolonizácie.  Pojem Kolónia Slovensko  uvádzam z dôvodu, aby som nazýval veci pravým menom.      Že názov Kolónia Slovensko je realita popíšem v ďalšom texte. Rovnako aj, že nie sme úplne nemohúci a máme možnosť zmierniť následky kolonizácie . Je to na nás!!!   Priamymi otázkami budeme môcť žiadať vysvetlenie prečo to tak je a prinútiť kompetentných riešiť stav, ktorý zapríčinili politici.   Banky / Zdroj internet / Všetci viete, že neexistuje slovenská banka. Uvedie...

Brzdenie rozvoja civilizácie

   Vo videu, ktorého Link je na konci článku je vidieť dobre spracovaná realita brzdenia civilizácie vo svete.  V tejto súvislosti na Slovensku aj prehlbujúca chudoba, za pomoci konkrétnych ľudí. Na Slovensku  sa to deje za „pomoci“ konkrétnych ľudí vo vláde a na ministerstvách. Už päť rokov konkrétni ľudia vo vláde a ministerstvách blokujú výrobu magnetického motora, ktorý dokáže poháňať generátor na výrobu elektrickej energie bez potreby ďalšej energie (vetra, vody, paliva ).        Nedopustia aby sme si mohli vyrábať elektriku a nikomu neplatiť . Chcete sa ďalej bezmocne pozerať na to ako nám podvodné burzy určujú ceny za elektriku? Otom píšem na blogu: https://teraz123.blogspot.com/ .“ O koľko preplácame elektriku“.       Máme však aj inú možnosť, ako sa nemusíme bezmocne pozerať a pasívne to trpieť. Iná možnosť znamená. Chopiť sa iniciatívy aj tým, že sa pripojím k petícií a...